Jdi na obsah Jdi na menu
 

*3.díl* Pod hladinou

24. 2. 2012


 3.DÍL

Nádherný večer?

Pusť si ke čtení (potichu) ↓

Právě jsem se chystala na moje "rande" s Chrisem a Lily s Rose se zase chystali na párty.
,,Myslíte, že to bude nářez, nebo to bude trapné?" zeptá se nás Rose.

,,Nevím, doufám, že to bude nářez!" odpovídám a při posledním slovu se ke mě přidá i Lily.

,,Jestli to bude trapné, tak pujdeme na pláž a okoupem se v nočním svitu." napadlo Lily a já s Rose přikývnem. Já se tak těším! Ale na Chrise. Stojím teď před zrcadlem a hledám poslední drobnůstky na mém obličeji. 

snapshot_bc05eb9d_bc538432.jpg

,,Hele nepřežeň to! Bude si myslet jak dlouho si se na to připravovala a takové. Radši odstup!" poučí mě Rose a snaží se podívat do zrcadla, když v tom se před ní objeví Lily a naklání se do zrcadla ona.

snapshot_bc05eb9d_3c538873.jpg

,,Hele! Ty malá sv*ně! Bacha!" řekne drze Rose, ale sprosté slovo myslí ze srandy. Když se podaří Rose dostat se k zrcadlu, řekne Lily.:,,Ty šaty nejsou můj styl, spíš tvůj Rose. Necítím se v nich dobře. Musíme vybrat nějaké jiné!"

,,Ty toho naděláš!" zavrtí hlavou Rose. ,,Ale-" namítá Lily. ,,No dobře. Podívám se ještě. Stejně by ses v nich asi tomu tvému Rayenovi nelíbila." řekne za srandy Rose, ale Lily to vzala ze špatného konce. ,,Hele! Přestaň takhle o něm mluvit! Vůbec  to není tvoje věc! Radši se podívej na sebe!" řekne zuřivě Lily. Páni, takhle se ještě nikdy nikomu nepostavila a to ji znám dlouho! Nemám něco     říct?-        

,,Tak podívej. Já si můžu dělat co chci a nikdo mi nebude říkat, abych se podívala na sebe. Chtěla jsem ti pomoct, ale asi si poradíš sama!" oplatí Rose.

,,Holky! Nedělejte dusno! Nic se přeci nestalo..." zasáhnu konečně.

,,Vždyť řekla, že bych si tomu mému Rayenovi v tom stejně nelíbila!" řekne Lily. ,,Já vím co řekla, ale ona to tak nemyslela, že ne Rose?!"

,,Ne,...ale možná začnu, pokud mi bude říkat něco takového!" řekne Rose, podívá se na Lily a pak na mě. 

 

 ,,Promiň Rose. Já jen. Naštvalo mě to." změkne Lily a omlouvá se.

,,Jo v klidu, asi jsem to přehnala, a ty taky." řekne omluvně Rose a obejme se s Lily. Já se spěšně podívám na mobil.

,,9:05. Musím jít za Chrisem. Ahoj holky! A nehádat!" usměju se a odcházím po schodech.

Vzal mě do poměrně luxusní restaurace ve městě. Byla jsem tak šťastná!

snapshot_bc05eb9d_5c538cc2.jpg

 ,,Tobě to dneska ale sluší!" chválí mě Chris a objednává dvě speciality podniku.

,,Děkuju. A ještě jsem se ani nezeptala,..kolik let je tobě?" zajímá mě to, protože si nechci začínat s někým o kom nevím, jak je starý. Trochu se mi potí dlaně, ale snažím se vypadat okouzlující. 

snapshot_bc05eb9d_5c538cd7.jpg

,,Mě už bude za měsíc 20."  odpoví trochu nervózně. ,,A kde bydlíš? Tady na ostrově?" zeptám se abych změnila téma. ,,Né, to ne. Bydlím v San Diegu,"

,,Já bydlím Los Angeles. To je kousek." zaraduju se uvnitř. ,,Senza, a co studuješ?" zeptá se mě Chris.
,,Studuji střední školu umění - obor malba. Já totiž strašně ráda kreslím. A ty?"

,,Já jsem vystudoval střední odbornou na podnikání a po pobytu tady, půjdu na vysokou - stejné zaměření. Ale nebyl to mů sen. Spíš mého otce. Já jsem se chtěl stát klavíristou. Směšné co?" zasměje se lehce Chris. Přichází číšník a nese nám jejich specialitu. Vypadá to docela dobře.

snapshot_bc05eb9d_5c538e1e.jpg

,,Ale vůbec ne, miluju hudbu!" ani by mě nenapadlo, že právě on, docela frajer chce být klavíristou a vystudoval školu podnikání!

,,Někdy bych ti mohl něco zahrát a taky o tobě nějakou skladbu složit." usměje se sladce a já se úplně rozplývám.

snapshot_bc05eb9d_fc538dfc.jpg

 Ještě dlouho jsme si příjemně povídali a já zjišťovala, kdo vlastně je Chris a i on zjišťoval, kdo jsem já. Myslela jsem si, že bude jiný. Jen úžasný vzhled a dál nic, ale je úplně vysněný z mých snů - ne úplně. Chtěla jsem modrookého. =oD Nemluví jen o sobě, ale zajímá se o mě.  Samozřejmě jsem nechtěla vše říct na první schůzce, tak jsem se snažila být co nejshovívavější. Hodina uběhla jako voda a my jsme se pomalu loudali na párty. Vzal si mě na záda a já jsem se nemohla nabažit. Byla jsem do něj zamilovaná až po uši!

snapshot_bc05eb9d_3c53929c.jpg

Najednou jsme se zastavili a on mě pustil na zem. ,,Víš, Kely..." řekl a přibližoval se ke mě. ,,...Já tě-ě miluju." 

snapshot_bc05eb9d_1c5393ad.jpg

Obejmula jsem ho kolem krku a zašeptala. : ,,Já tě taky miluju." Najednou se jeho ruka pomalu sklouza na můj zadek.

snapshot_bc05eb9d_5c539746.jpg

Přibližovali jsme se nepřítomě k sobě blíž a blíž. Všechno bylo tak jednoduché. 

snapshot_bc05eb9d_bc5394e7.jpg

A -...a políbil mě tak něžně a romaticky. Byl to ten nejkrásnější polibek! 

snapshot_bc05eb9d_dc53956e.jpg

... 

Z ničeho nic se odtáhl, nevím proč, odtáhla jsem se i já. Jako bych říkala : Chápu to. Ale nechápala.
,,Měli by jsme jít, Dave už určitě začal bez nás." řekl Chris, vzal mě za ruku a šli jsme dál. 

 Párty už začala, když jsme dorazili. Všude hrála hudba dost nahlas. V chumlu jsem našla Rose a Lily jak tančili. Rose s Davem. A Lily s Rayenem. 

snapshot_bc05eb9d_9c401c92.jpg

Rozhlížely se, asi mě hledaly. Když jejich zrak spatřil mě s Chrisem, potutelně se usmály a tančily spokojeně dál. Připojili jsme se k nim. Uviděla jsem, že Lily si nakonec vzala rifle a barevné tričko, dokonce i podpadky, ale slušelo jí to v nich, i když občas klopýtla. 

snapshot_bc05eb9d_9c401c81.jpg

Měla aspoň možnost se o Rayena chytit. Všude bylo hodně alkoholu, ale dala jsem si jen Tequilu. Dostala jsem se tak do správné nálady. Lily si dala půlku z Rayenova piva a Rose pila zkušeně whisky. Dave to myslím trochu přehnal. Míchal vodku se suchými martini a motal se na Rose. Byla trochu znechucená, ale využívala toho. A Chris? Pil vodku a občas si ode mě usrkl Tequily.

snapshot_bc05eb9d_3c401c32.jpg

  Vše se mi zdálo perfektní. Najednou za mnou přišla tmavovlasá dívka, kterou jsem myslím viděla v letadle a odtáhla si mě kousek dál. Chris byl zrovna na záchodě, tak jsem stejně neměla co dělat. Jmenovala se Elis, zdělila mi. ,,Chris je můj kluk! Nemáš na něj co sahat! Jste popití! Je MŮJ! Jaktože ti neřekl, že už holku má?!" řve rozzuřeně.

snapshot_bc05eb9d_fc538b1c.jpg

,,Co, prosim?! Jak-...JAK TO-O?! Vždyť..." koktala jsem zmateně, vůbec jsem to nechápala. Jak je to možné?! Já jsem krá*a! Jak jsem mohla zase naletět?! Jak včela na med! Bože!... Ale city zvítětily nad hněvem a já se rozbrečela. A brečela a brečela.

snapshot_bc05eb9d_bc401fce.jpg

Elis jen zvedla pohrdavě nos nahoru a odešla. Utekla jsem co nejdál od hotelu a běžela na pláž, oči rudé od slz. Sedla jsem si na okraj pláže a s brekem přemýšlela. Hlava mě tak bolela, že to ani nešlo.  

snapshot_bc05eb9d_7c40060e.jpg

A navíc jsem v sobě měla dvě nebo dokonce tři Tequily. Nemohla jsem tomu uvěřit, a taky nechtěla.

 

...............................................................................................................................

Pokračování příště

 

Prosím NEKOPÍROVAT!!! 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

komix..

(Muffi♥, 5. 11. 2012 14:52)

Tak to je mazec! :OO užasný jak svině :P♥

Komix ... :D

(Evča, 1. 3. 2012 19:32)

NO TY VOLE !!! Mega napínavé