Jdi na obsah Jdi na menu
 

*Úvod* Pod hladinou

9. 2. 2012

ÚVOD

Postavy

 
Díky Kely můžeme nahlédnout do celého podivuhodného příběhu tří kamarádek - Lily, Kely a Rose. A právě ona (Kely) bude vyprávět.
 
 
Kely je už 9 měsíců 18 let a se svými kamarádkami chce odletět na ostrov Twikky. Žije v Los Angels ,kde chodí spolu s Rose a Lily na střední školu. Rose poznala až tady - na střední, ale s Lily jsou už od mala nejlepší kamarádky. Její rodiče chtějí, aby z ní byla slušně vychovaná mladá slečna, ale Kely o tom nechce ani slyšet. Musí chodit na kurzy vyšívání, výuku starobylých tanců... atd. Jedná věc co jí na různých kurzech opravdu baví je malování. U toho by mohla vydržet celé dny. Kely je velmi rozvážná a jen tak se nikam nevrhá. Dokáže se ale odvázat a svým neodolatelným smyslem pro humor zabaví všechny zapšklé osobnosti, ale bohužel neměla nikdy toho pravého kluka. Kely má moc ráda bílé a stříbené věci.
 
 

   Lily je čerstvě 19 a proto také jedou oslavit její devatenáctiny na ostrov Twikky již výše zmínění. Rodiče Lily jsem velmi ohleduplní k tomuto rozhodnutí, i když se to může zdát podezřelé, je to tak. Lyli si přivydělává v knihkupectví, a tak si může zadarmo všechny knížky přečíst, ale musí je vrátit. Je to opravdu knihomolka za den je schopná přečíst skoro 300 stran, když jí to čas dovolí, protože každý den chodí do stájí jezdit na koních. Není sice přeborník,ale v jízdě je určitě lepší než Kely. Lily ale není moc společenská a dokáže se bavit s lidmi, které zná už dříve. Její kamarádky Rose a Lily se snaží její ostýchavost vyléčitm ale moc to nejde. Nosí nevýrazné džíny nejlépe s dlouhým tričkem, aby neukázala ani kousek kůže.    Rose má už 5 měsíců 19 ,je ze všech tří tedy nejstarší a bude letos maturovat. Také přesvědčila rodiče, že chce oslavit maturitní ročník na ostrov Twikky a tak Kely, Lily i Rose odletí společně. Velmi ráda tančí v místím klubu a díky tomu má opravdu skvělé tělo. Dřív vedla velmi zkažený život plný alkoholu a někdy i drog, teď se už ale zklidnila a ve 3.ročníku jí to přešlo úplně. Z předešlého života má pořád vlasy na červeno, ale Rose to nevadí a připadá si tak silná. Před klukama se ale úplně změní začne koketovat a potom s ním jde na druhý den na rande. Je opravdu kočka takže nosí výstřední oblečení - minisukni s korzetem nebo jiným krátkým tričkem.
 
..........................................................................................................................................................................
Těšte se na první díl ;)

 

Prosím NEKOPÍROVAT!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jsi moc fajn

(, 10. 1. 2016 16:43)

SUper!!!!

;)

(Kyks, 26. 10. 2013 8:16)

Opravdu zajímavý začátek máš skvělý styl psaní :)) Taky bych chtěla dělat komiksy ze Sims 2 ale Print mi nejde na hry nevím proč :( a tak jsem si stáhla jeden program a ani tím to nejde takže nevím co s tím je :(